Мототек

0
17

Інтернет-магазин «Мототек» готовий запропонувати Вам квадро відомих фірм-розробників Америки, Азії і Європи. В каталозі Ви знайдете двох і одномісні квадро. Одномісні моделі зазвичай вибирають ті, хто вважає за краще швидку гонку по нерівній місцевості, а також спортсмени, двомісні ж-чудовий вибір для поїздок по горбистих стежках.

Якщо вам необхідно купити квадроцикл в Дніпропетровську, радимо скористатися спеціальним фільтром, який є на сайті. За допомогою фільтра ви можете вибрати техніку зі списку, вказавши потрібну вартість і країну-виробника. Перед тим, як замовити вподобану модель, ознайомтеся з інформацією під фотографією мототехніки. Детальніше на https://mototek.com.ua/catalog/kvadro.
ХАРАКТЕРИСТИКА ТЕХНІКИ
Всі квадро умовно розділені на три типи. Ознайомтеся з ними:

1. Sport. У таких моделей великі колеса, завдяки їм, вони можуть успішно долати будь-які перешкоди, а також потужний мотор і кузов полегшеного типу, що сприяє розвитку високої швидкості. Зазвичай, такі моделі вибирають для участі в кросі. Зрозуміло, ціни на квадроцикли в Україні залежать від об’єму двигуна і компанії-розробника.

2. Туризм. Такі моделі-всюдихідні, вони здатні долати прямовисні підйоми і спуски. Туристичні мото — прекрасні супутники в довгих поїздках, на риболовлі та полювання. Сучасні моделі квадро для туризму здатні перевозити 350 кілограм багажу і двох туристів. На сайті віртуального маркету здійснюється продаж квадроциклів в Україні, призначених для туризму, які відрізняються демократичною вартістю і високою якістю. Такому всюдиходу дарма Снігова, болотиста або піщана територія. ATV можуть бути зі зниженою або повною передачею, а також двох і одномісні.

3. Практичний. Така модель спочатку експлуатувалася в землеробстві, проте пізніше його стали застосовувати в інших госп. сфера. У нас можна замовити квадроцикл, який стане кращим помічником в промисловості. У ATV такого типу прекрасні технічні властивості — стійкий і стабільний хід по нерівній дорозі, на великій швидкості. Обсяг електромотора — від 50-ти до 950 см3. Утилітарні квадроцикли бувають як двомісними, так і одномісними.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАдвокат
Следующая статьяПульты

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here