Joma top flex

0
330

Взуття для гри в футбол на паркетній покритті від Джомо — класика, особливо така модель, як Топ Флекс, вона завоювала популярність по всій планеті, як у професійних гравців, так і любителів побігати в гру мільйонів з друзями у вільний від роботи час. Щороку, компанія вносить щось новеньке, додаючи яскравості, випускаючи безліч колірних варіацій, при цьому, не змінюючи характеристик міцності і зносостійких показників моделі.

joma top flex купить в киеве— компанія з Іспанії, яка ще 20 років тому отримала велику популярність і лідируючі позиції за багатьма показниками, що стосуються якості та продажу футбольної і футзальної одягу, взуття та екіпіровки. Досягла Джома таких успіхів, завдяки спільній роботі і створення унікальних футзалок (бампи), бутс, з топ гравцями, Інститутом біомеханіки Стопи і Асоціацією Досліджень Взуття.

Незмінна складова, яка дозволяє завойовувати нові і нові горизонти — цінова політика фірми Джома. Через постійного моніторингу роздрібних цін в офіційних точках продажу, брендовий продукція має прийнятну вартість, адже продавцям доводиться встановлювати невеликі націнки на joma, так як контракти передбачають штрафні санкції, якщо не будуть дотримуватися всі пункти двостороннього договору.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here