Спортивні гетри для футболіста

0
258

Спортивні гетри для футболіста https://derasport.com/getry/ — це не просто елемент екіпіровки, а й функціональний аксесуар, призначений для утримання захисних щитків. Вони також виконують такі функції:

підтримання оптимального температурного режиму — м’язи швидше розігріваються і знаходяться в тонусі протягом всієї гри;
захист від травм — надійно фіксуючи щитки, вони уберігають спортсмена від можливих ушкоджень ніг, зокрема від розтягнення зв’язок під час інтенсивного тренування або гри.
Виходячи з обов’язків, покладених на них, краще за все купити спортивні гетри зі спеціальних синтетичних матеріалів, які не тільки добре обтягують ноги, але і дозволяють шкірі «дихати». Наприклад, в деяких моделях передбачені сітчасті вставки, що забезпечують хорошу вентиляцію і поліпшують терморегуляцію.

Сьогодні технології виробництва спортивних товарів дозволяють також виготовляти зразки з антибактеріальним ефектом або анатомічними вставками на носках — все це для того, щоб зробити процес гри для футболіста ще більш комфортним. Звичайно, купуючи недорогі гетри, від них не варто очікувати «чудо-властивостей», але вони цілком добре виконують свої завдання. Якщо ж на поле ви виходите як професіонал, є сенс витратитися на брендові моделі — більшість з них виготовлено із застосуванням терморегулюючої технології, а також з урахуванням анатомічних нюансів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here