Металоконструкції

0
197

Сфер застосування металоконструкцій насправді може бути маса. Також як в промислових масштабах, металоконструкції користуються популярністю і в побуті. Ми вирішили створити невелику серію статей про способи застосування металоконструкцій в нашому повсякденному житті.

Будівельна тематика настільки широка і об’ємна, що в ній знайдеться місце найрізноманітнішим матеріалами. Серед них, безсумнівно, важливе місце займає метал і металоконструкції. Дивуватися тут нічому, адже його характеристики дозволяють споруджувати міцні, надійні і довговічні споруди.

Несучі стіни.
У кожному будинку є стіни, які тримають на собі основну масу споруди. Вони називаються несучими. Згодом вони починають втрачати свої характеристики, через що потрібно робити реконструкційні роботи. Також бувають випадки, коли з якихось причин будівельні організації неякісно виконують роботи, внаслідок чого потрібно в ще новій будівлі виробляти певні маніпуляції для забезпечення додаткової безпеки. І якщо в промисловості можна зробити зовнішнє укріплення стін з використанням композитних, вуглецевих або скловолоконних матеріалів з епоксидними смолами, то в домашніх умовах оптимальним рішенням буде використання металоконструкції.

В даному випадку для посилення стін застосовують стяжку металевими куточками, двутаврамі і швелерами. Також можна поглибити швелер в стіну по її периметру і зварити в цілісний каркас, який прийме на себе частину загального навантаження. Якщо мова йде про зміцнення будівлі цілком, то тоді з металоконструкцій створюється цілісний пояс, все елементи якого кріпляться до стіни і сусіднім конструкціям, а проміжок між зміцненням і стіною заливається бетоном.

Відзначимо, що такий спосіб є дуже актуальним на сьогоднішній день, коли часто-густо зустрічаються старі радянські споруди, які і спочатку не відрізнялися якістю, а після декількох десятків років експлуатації — і поготів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here