Стікери

0
761

Для друку наклейок друкарня використовує тільки сучасний і якісний видатковий матеріал. Його вибір здійснюється з урахуванням особливостей проекту і побажань клієнта.

Папір. В процесі виробництва використовується матова, глянцева, напівглянсова або фактурна папір. У ряді випадків можливий друк наклейок на термочутливих або металізованих матеріалах.
Клей. Клейові склади залежать від сфери застосування. Для наклейок самоклеящаяся этикетка, які зможуть використовуватися повторно, рекомендуються знімні клеї. Існують склади, які дозволяють працювати з стікерами в екстремальних умовах, включаючи глибоку заморозку або нанесення на жирні поверхні.
Плівки. Захищають поверхню наклейки від вологи або інших речовин.
Фарби. В роботі друкарня використовує водні, спиртові і ультрафіолетові фарби.
Лаки. Саме вони надають глянсове покриття і захищають поверхню від зовнішніх впливів.
Особливу увагу при виготовленні наклейок варто приділити вибору матеріалів, саме вони формують зовнішній вигляд і зручність використання. Визначитися з відповідною для друку різновидом Вам допоможуть співробітники нашої компанії.

Виробництво і друк наклейок відбувається з використанням сучасної техніки, завдяки якій ми легко справляємося з великими обсягами замовлень, зберігаючи високу якість зображень і скорочуючи терміни виготовлення.

Друк наклейок: термін виготовлення
Ми прагнемо забезпечити кращі умови співпраці для кожного клієнта. Особливу увагу ми приділяємо оперативності виконання замовлень. В середньому друк першої партії займає від 7 до 10 днів, а повторних — від 4 до 6 днів з моменту підписання договору і узгодження всіх нюансів. Ви можете замовити друк у менеджерів по телефону.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКухня
Следующая статьяСмартмобіс

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here