Електролобзики

0
255

Асортимент електричних лобзиків включає тільки перевірені і надійні моделі від відомих виробників. У каталозі https://etool.com.ua/ ви знайдете недорогі лобзики Bort і Defort, а також Hitachi — професійні електролобзики, ціна яких відповідає їх високій якості.

Электролобзик Bort. Мають компактні розміри і невелику вагу. Швидкозатискний патрон забезпечує просту заміну полотна пилки, а регулювання швидкості дозволяє підібрати оптимальний режим виходячи з особливостей матеріалу.

Електролобзик Defort. Ергономічне пристрій з продуманим розташуванням кнопок. Регулювання нахилу підошви дає можливість різати матеріал під кутом, а спеціальні напрямні забезпечують точний результат і чіткі лінії.

Електролобзик Hitachi. Професійний електричний лобзик з підсвічуванням робочої зони. Призначений для проведення складних розпилювальних робіт, має функцію регулювання швидкості і балансування пилки.

Розпиляти заготовки для полки або зробити фігурне виріб? У цьому вам допоможе електролобзик. Це корисний пристрій буде корисно професійним майстрам і любителям, які вирішили спробувати нове хобі. Абсолютно безпечна експлуатація та просте управління гарантують легку роботу і швидкий результат. Широкий перелік електричних лобзиків від виробників Hitachi, Bort і Defort можна знайти в даному розділі каталогу — у нас є з чого вибрати і купити електролобзик під ваші вимоги.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here