Дублікати сторінок

0
258

Дублікати сторінок можуть з’являтися в результаті найрізноманітніших дій v4asno.com, однак найчастіше вони виникають від таких подій:

Чи не позначено дзеркало сайту. Оскільки всі сторінки ресурсу доступні відразу за двома адресами (стандартний url і www), то існує необхідність вказати дзеркало сайту. Це дозволить зосередити зусилля на просуванні окремих посадочних сторінок. В іншому випадку пошукова система може сама визначити дзеркало, і цей вибір може відрізнятися від вибору власника ресурсу.

Помилки, зроблені вебмастером або власником сайту. В результаті ручного додавання характеристик (або будь-якого іншого контенту) веб-майстер може випадково скопіювати частину вже доданої інформації. В такому випадку сторінка втратить свою унікальність, а значить і релевантність для пошукової системи.

Налаштування движка ресурсу. Перед використанням сучасного движка необхідно детально ознайомиться з усіма його настройками. У них може бути зазначено створення дублів сторінок. Неправильна конфігурація движка може принести безліч проблем в майбутньому просуванні ресурсу.

Структура сайту. Необхідність зміни структури сайту буває дуже високою, проте цей процес завжди пов’язаний з небезпекою виникнення дублів. Потрібно не тільки перенести весь контент на нові адреси, а й упевниться в видаленні старих.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМальта
Следующая статьяКупити плитку для кухні

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here