Візитка

0
710

В наш час, візитна картка стала неодмінним атрибутом ділової людини заміняє офіційний документ при знайомстві. У будь-якому дизайн бюро клієнту запропонують величезну кількість варіантів, і часто варіації обумовлені лише уявою дизайнера. Якщо Ваш коник «екстравагантність», то можна просто керуватися своїми мистецькими уподобаннями, в іншому випадку, що б не потрапити в халепу, необхідно враховувати вимоги ділового етикету. І це не так складно, як може здатися на перший погляд. Легко зорієнтуватися в пропонованому розмаїтті враховуючи всього кілька нехитрих правил дизайну візитної картки.

типи візиток
Корпоративна: представницька, іменна. Містять логотип компанії, контактну інформацію, (поштові юридичний / фактична адреса, телефони / факс, e-mail, адреса сайту компанії). Іменні містять ПІБ (відповідно до норм прийнятих в компанії) і посаду. Наша компанія окажет вам професійні послуги з друку.

Особиста: ПІБ, найчастіше ім’я та прізвище (іноді просто ім’я), контактна інформація. Різновидом особистої візитки — є сімейна візитка. До таких візиток не пред’являється жорстких вимог. На візитних картках дружин проставляється лише ім’я та прізвище, сімейний статус не вказується. Візитні картки, на яких вказано одночасно ім’я та прізвище чоловіка і дружини розсилаються або завозяться головним образам дамам

Промо: логотип, адреса (часто з картою), рекламний текст, телефон і ім’я контактної особи.Часто використовуються нестандартні носії: пластик, СD-диск (формат 60х90мм) з записом рекламних матеріалів, презентацій, флеш- і відеороликів, портфоліо та ін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here