Захарова висміяла Клімкіна за пасаж про НАТО і ЄС

0
334

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова прокоментувала висловлювання глави МЗС України Павла Клімкіна про те, що НАТО буде готуватися до нових викликів легше з Україною, ніж без України і що альянс багато чому може у Києва навчитися.

«Кожне слово, та що там — кожна буква прекрасна! З Україною НАТО буде легше готуватися до нових викликів, ніж без неї. Знаєте чому? Тому що одним викликом буде менше», — відповіла на це Захарова в своєму Facebook.

Слова про те, що НАТО може навчитися багато чому у Києва викликали також подив у Захаровою та вона в зв’язку з цим нагадала, що саме Київ «запевняє всіх у наявності в Донбасі» тисяч російських танків «.

Також вона назвала «шедевральною конструкцією» слова Клімкіна про те, що Україна вступить в ЄС, коли сам Євросоюз буде готовий до цього, але Київ з цим не поспішає. Захарова запропонувала застосувати цю конструкцію до опису польоту українських міністрів на Місяць.

«Політ уряду України на Місяць відбудеться тоді, коли до цього буде готова сама Місяць, але Київ не поспішає з цим», — іронічно зазначила Захарова.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here